neděle 8. listopadu 2009

Jak konečně řekl "ANO"

Tento záznam je tak trochu vzácný,protože je v pořadí již STÝM článkem tohoto blogu.Další příjemností je nedávno překročená návštěvnost s počtem 2000,což je přes malou českou základnu fans příjemné číslo:-)Velký dík patří taky dvorní překladatelce Pattrush.
Thanks for coming!

Mike Patton mluví o tom, jak se kapela dala znovu dohromady, možnosti vydání nového materiálu, vedlejších projektů, turné jak probíhá dosud a hraní v Brazílii v širokozáběrovém interview s předními brazilskými novinami O Globo, 13. října.

O tom, jak řekl "NE" na návrat kapely.
Byl jsem si jistý, že se to nikdy nestane. Nevím kolikrát za ty roky jsem řekl, že už nikdy nebudu součástí něčeho takového, že by to byl krok zpátky. Vždycky jsem dával věcem sbohem navždy, v mém osobním i profesionálním životě, a šel dál. Myšlenka vzdát hold naší vlastní hudbě zněla sobecky a příšerně. Mnohokrát za mnou přišel můj manager a mluvil o nabídce, ale já ho ani nenechal dokončit větu.

O tom, jak konečně řekl "ANO"
Přišla nabídka na nějaké koncerty v Evropě. Myslel jsem, že je to dobrý nápad a nakonec souhlasil. Na první zkoušku jsem přišel pozdě a nezvládl jsem jít do studia. Seděl jsem venku na podlaze a poslouchal, jak kapela hraje. Zvuk byl velmi dobrý a já cítitl, že bude příjemné zpívat ty písničky znova. A teď jsme tady. Máme za sebou asi 40 koncertů a jsme všichni šťastní.

O nové desce
Ještě jsme to nezamítli úplně, ale neuvažujeme o tom, že bychom něco složili. Nechceme být jako ty kapely, které jsou roky mimo, pak se vrátí na scénu a natočí příšernou desku.

O budoucnosti FNM
Nejsme Starbuck's, který najdete na každém rohu. Jestli nás chcete vidět, radši běžte teď, protože nevíme, jestli bude nějaké "příště", zajisté ne v dalších 10 letech. Zatím máme naplánované koncerty až do února, a to bude možná všechno. Kuriózním faktem je, že jsme nedostali mnoho nabídek na hraní v USA.

1 komentář:

  1. Hustý! Stejně jste nesmrtelní...hlavně Ty, Miku, se svým jedinečným sexy, charismatickým, podmanivým hlasem...Kdybych měla vypsat všechny přídavný jména na popis Tvýho hlasu, asi by mi ani nestačily ;) A to by rozhodně byly jen superlativy ;) Dík, že jsi ;)

    OdpovědětVymazat