středa 30. prosince 2009

Vzkaz od FNM pro fanoušky

Čau lidi,
pro začátek, jo, já vím, že tenhle mailing list máme už celkem dlouho, abych byl přesný, sbírali jsme vaše jména od května! Nicméně jsme měli moc práce: dvě turné po Evropě a jedno po Jižní Americe. Navíc jsme se snažili, aby to všechno bylo autentické; nenajímali jsme si žádné tzv. "street teamy" na virální marketing* na fórech, atd, a dělali jsme co se dalo, abychom si udrželi naši politiku "žádné rozhovory", abychom pozornost udrželi zaměřenou na naše show a hudbu.

Nicméně, přestože jsme byli poměrně nenápadní co se médií týče, neznamená to, že jsme neocenili na 1000 % podporu, které se nám dostalo od našich fanoušků. Skutečně, koncerty předčily naše očekávání, a velká část toho všeho vzešla z té úžasné energie z publika. Byla to fakt pecka, absolutně to stálo za to. Upřímně, neměli jsme potuchy co se stane, když jsme to rozjeli, a jsme pokorně omráčení vaší pozorností a chválou a dobrou vůlí.

Takže tady je obrovské DÍKY za rok 2009, a přání, aby 2010 byl rokem produktivním, zdárným a šťastným pro všechny z vás!!!
Překlad - Pattrush

Žádné komentáře:

Okomentovat