středa 19. prosince 2012

Ho Ho Ho anketa

Štedrý večer za dveřmi. Na ten pravý dárek v podobě létajcího Tomahawku si ale budem muset ještě chvíli počkat. Zeptal jsem se pár přátel z veselé komunity, co očekávají od nového Mikova zářezu a jak se jim líbí singl Stone Letter. Já osobně se těším na vokální polohy, neboť podle singlu to doopravdy vypadá na nářez ve stylu Mit Gas, i když Stone Letter je hodně uhlazená a né až tak úderná, ale s každou novou deskou přichází změny a vyzývavost to zkusit tročku jinak. Přeji všem hudebním nadšencům veselé vánoce a štastný nový rok 2013. Scream of Moonchild.

Kika ( SK)
Na nový Tomahawk se těším, hlavně jsem zvědavá na ostatní skladby, neboť ten singl mi zatím nepřipadá nějak speciální, jinač se vším všudy povedené. Jen ten refrén mi připadá tročku easy.

Emil ( PL)
Myslím, že deska bude skvělá. Stone Letter dává jasně najevo, že se kapela drží dravosti předchozích dvou desek.

Sophie (ENGL)
Singl není to nejlepší s čím zrovna přišli. Myslím, že mohli dělat lepší palbu. Tento názor sdílim s více přáteli, jinač je to v pohodě.

Jennifer ( USA )
Nevím co na to říct, nikdy nevím, co očekávat od Tomahawk! Každé album má svou vlastní jedinečnou atmosféru. "Stone Letter" je velmi odlišná od předchozích Tomahawk, ale stále je tam cítit ten základní kámen. Musela jsem si dát pár poslechů před tím, než to začalo ve mě růst. Už se nemůžu dočkat na zbytek desky.

Žádné komentáře:

Okomentovat